Märgikandjad

FIE Irja Suvisild Zusanli Loodusteraapiad

Ettevõte tegeleb Põlvamaal kasvatatud ravimtaimedest looduskosmeetika toodete valmistamisega. Tooted on 100% naturaalsed. Peamiseks tooterühmaks on salvid, brändinimega Irja Salvid.
Lisaks pakutakse loengute ja õpitubade läbiviimist.

SÄÄSTLIK
Ravimtaimi kasvatatakse ja korjatakse ainult oma tootmiseks vajaminevates kogustes. Hoolikalt jälgitakse tooteohutuse nõudeid ning ka seda, et ei tekiks praaki.
Ettevõte on oma töö korraldanud selliselt, et jäätmeid tekiks minimaalselt.
Kasutusel olevad elektrilised seadmed on võimalikult optimaalse elektrikuluga.

PUHAS
Taimekasvatuses ei kasutata ei väetisi, pestitsiide, fungitsiide ega herbitsiide. Taimekaitses kasutatakse ainult looduslikke vahendeid. Talus kasvatatud ravimtaimed on 100% mahedad. Vajaminevad põllu- ja metsataimed korjatakse mahekorjealadelt. Samuti ei kasutata tootmise käigus kemikaale. Puhastusaineteks kogu ettevõttes on looduslikud vahendid.

TAASKASUTAV
Kõik materjalidega ettevõttesse tulnud pakendid taaskasutatakse kaupade välja saatmisel. Tootmisprotsessi käigus kasutatakse ainult taaskasutatavaid nõusid materjalide hoiustamiseks. Kogu ettevõttes tekkiv prügi sorteeritakse, biojääde komposteeritakse.

HOOLIV
Ettevõte on järjepidevalt olnud sponsoriks kohalikele üritustele ja MTÜ-dele. Samuti teeb ettevõte koostööd teiste Rohelisem Põlvamaa ettevõtetega kui mitmed toorained hangitakse „omadelt“.

eu